poniedziałek, 6 grudnia 2010

ideał ?!

ideał ?!
Jak żyje na tym świecie nie spotkałam jeszcze żadnego ideału, więc jakim WAFLEM niektórzy mają czelność się tak nazywać. Wkurzają mnie już sztuczne panienki chodzące po mojej szkole, 'mieście' ... taką to tylko podejść i strzelić. Przepraszam za te słowa. Ale przecież to mój internetowy 'pamiętnik' ... Nie ma jak ciągłe dogadywanie.. ty jesteś taka, ty taka, tamta sraka a ja 'idealna' ... Takie panienki myślą, że mnie zniszczą?! jeśli tak to się grubo mylą. Ważne jest to, że mam wielu znajomych i przyjaciółkę na których zawsze mogę liczyć i im bd się podobać o każdej porze dnia i nocy!  Sram na takie denne opinie, chociaż niektóre na prawdę działają na mnie budująco :) Niektórzy nawet nie znają sobie sprawy, że nie kiedy to co pada z ich ust jako coś obraźliwego, może zostać odebrane w całkiem inny sposób. I czasem to może być bardzo cenną 'radą'. Na prawdę! Dziewczyny nie dajemy się wrednym złośnicą :) kiedyś to do nich wróci z podwójną stawka :) SIKAM NA TO!
AAAAA ! I wszyscy trzymamy kciuki za wspaniałą niunię: 

9 komentarzy:

 1. kolejny raz zadziwiasz mnie swoją notką, dziewczyno jesteś mądra, utalentowana i sama nie wiem jaka jeszcze. lej na panny, to najlepszy sposób, aby przetrwać w tej pierdolonej rzeczywistości, przepraszam za słowo, ale już innych nie mam, aby określić to co się dzieje na tym świecie. plastiki są, będą i tego nikt nie zmieni. one są najlepsze, najbogatsze, najładniejsze i w ogóle naj. : ]
  / ładne zdjęcie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wkurzają mnie już sztuczne panienki chodzące po mojej szkole, 'mieście' ... taką to tylko podejść i strzelić. <- hahah uwielbiam Twoje notki <3 .

  OdpowiedzUsuń
 3. no jasne ;]]
  ja mysle tak samo jak ty, jebać, tanie lalki barbie i ich opinie !!. ;DD

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tam na nie leeje.. ;d
  a po za tym, to świetna koszulka*_*

  OdpowiedzUsuń
 5. nikt nie jest idealny... nie przejmuj się tymi panienkami ; )

  OdpowiedzUsuń
 6. nie jestem, weź. :D
  ale dzięki (;

  OdpowiedzUsuń